Wellness

Vážení hosté našeho Penzionu Charlie!
S nesmírnou radostí si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě našeho nově otevřeného privátního wellness. Několik měsíců jsme tvrdě pracovali na tom, abyste u nás mohli strávit příjemné chvíle plné relaxu a odpočinku, nejen pro Vaše tělo, ale i mysl. Snažili jsme se dbát na každém detailu, abyste si z návštěvy našeho wellness odnesli jen ty nejlepší zážitky. Naše wellness můžete navštívit samostatně, v páru nebo i ve skupince, vítané jsou i děti. Věříme, že si naše wellness zamilujete a budete se k nám pravidelně vracet!

Služby wellness

Naše privátní wellness je umístěné v suterénu Penzionu Charlie a nabízí Vám následující služby:

  • Finskou saunu (klasická suchá sauna, kterou si můžete navíc zpříjemnit krásnou vůní použitím přírodních aromaolejů (např. eukalyptus či levandule).
  • Vířivou vanu (do naší whirpoolky se pohodlně vejdou až tři dospělé osoby, je možné využít několik programů a taktéž je možné použít k provonění vonné oleje ke zpříjemnění koupele, které mohou být doplněné i krásnými světelnými efekty).
  • Kneippův chodník (ideální pro relax nohou střídáním studené a teplé lázně).
  • Odpočinkovou místnost s vodopádem a solnými kameny doplněná umělým ohněm (nezapomenutelný relaxační zážitek).
  • Venkovní zastřešený bazén (v provozu v letních měsících dle počasí, vhodný ke kondičnímu plavání díky své velikosti 4 x 8 m).
  • Venkovní posezení pod pergolou či poležení na lehátkách (v provozu v letních měsících dle počasí).

 

Na wellness přirozeně navazuje sociální zázemí a navíc odpočinková zóna, kde je možné využít malé občerstvení dle předchozí objednávky, či si zde odpočinout u kávy. Rodiče jistě ocení dětský koutek pro děti plný krásných hraček.

Budete-li mít speciální požadavek k občerstvení či wellness, neváhejte nás prosím kontaktovat!

Online rezervace privátního wellness