Pokoje

Jednolůžkový pokoj

1 lůžkový útulný nekuřácký pokoj. Hosté mají k dispozici samozřejmě vlastní koupelnu s wc, umyvadlem a sprchovým koutem. Na pokoji mohou hosté k pracovním účelům využít pracovní stůl či relaxovat u satelitní TV. Hosté se mohou občerstvit i z minibaru na pokoji.
Vybavení: bazén, snídaně, wi-fi v ceně
V cenění není zahrnuto:- Parkování na soukromém parkovišti (50,- Kč / zobrazit více 1noc) nebo parkování v garážovém stání (150,- Kč / 1 noc)- Místní poplatek (21,- Kč za 1 osobu / 1 noc).

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

2lůžkový podkrovní útulný pokoj s manželskou postelí.
Hosté mají k dispozici samozřejmě vlastní koupelnu s wc, umyvadlem a sprchovým koutem. Na pokoji mohou hosté k pracovním účelům využít pracovní stůl či relaxovat u satelitní TV. Hosté se mohou občerstvit i z minibaru na pokoji.Vybavení: bazén, snídaně, wi-fi v ceně
V cenění není zahrnuto:
- Parkování na soukromém parkovišti (50,- zobrazit více Kč / 1noc) nebo parkování v garážovém stání (150,- Kč / 1 noc) - Místní poplatek (21,- Kč za 1 osobu / 1 noc).

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou

2lůžkový podkrovní útulný pokoj s manželskou postelí. Hosté mají k dispozici samozřejmě vlastní koupelnu s wc, umyvadlem a sprchovým koutem. Na pokoji mohou hosté k pracovním účelům využít pracovní stůl či relaxovat u satelitní TV. Hosté se mohou občerstvit i z minibaru na pokoji.
Vybavení: bazén, snídaně, wi-fi v ceně
V cenění není zahrnuto: - Parkování na soukromém parkovišti zobrazit více (50,- Kč / 1noc) nebo parkování v garážovém stání (150,- Kč / 1 noc)- Místní poplatek (21,- Kč za 1 osobu / 1 noc).

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a přistýlkou

2 lůžkový podkrovní útulný pokoj s oddělenými postelemi. Hosté mají k dispozici samozřejmě vlastní koupelnu s wc, umyvadlem a sprchovým koutem. Na pokoji mohou hosté k pracovním účelům využít pracovní stůl či relaxovat u satelitní TV. Hosté se mohou občerstvit i z minibaru na pokoji.

Vybavení: bazén, snídaně, wi-fi v ceně.
V cenění není zahrnuto:
- Parkování na soukromém zobrazit více parkovišti (50,- Kč / 1noc) nebo parkování v garážovém stání (150,- Kč / 1 noc)- Místní poplatek (21,- Kč za 1 osobu / 1 noc).

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vířivou vanou

2lůžkový útulný nekuřácký pokoj s manželskou postelí. Hosté mají k dispozici samozřejmě vlastní koupelnu s wc, umyvadlem, sprchovým koutem a vířivou vanou. Na pokoji mohou hosté k pracovním účelům využít pracovní stůl či relaxovat u satelitní TV nebo v příjemném posezení na pohovce. Hosté se mohou občerstvit i z minibaru na pokoji.
Vybavení: bazén, snídaně, wi-fi v ceně.
V zobrazit více cenění není zahrnuto:- Parkování na soukromém parkovišti (50,- Kč / 1noc) nebo parkování v garážovém stání (150,- Kč / 1 noc) - Místní poplatek (21,- Kč za 1 osobu / 1 noc).

Apartmán s manželskou postelí a přistýlkou

Apartmán s manželskou postelí, nekuřácký, s možností přistýlky.
Hosté mají k dispozici samozřejmě vlastní koupelnu s wc, umyvadlem a sprchovým koutem. Na pokoji mohou hosté k pracovním účelům využít pracovní stůl či relaxovat u satelitní TV nebo v příjemném posezení na pohovce, která slouží také jako přistýlka. Hosté se mohou občerstvit i z minibaru na pokoji či si připravit zobrazit více občerstvení ve vlastní kuchyňce Vybavení: bazén, snídaně, wi-fi v ceně.
V cenění není zahrnuto: - Parkování na soukromém parkovišti (50,- Kč / 1noc) nebo parkování v garážovém stání (150,- Kč / 1 noc)- Místní poplatek (21,- Kč za 1 osobu / 1 noc).​